Bestuur

Bekijk ons

Bestuur

Bart Drenth

Bart Drenth

Voorzitter MKB Amsterdam

E-mail: bart@bartdrenth.nl
Bedrijf: Bart Drenth Advies
Sector: Zakelijke Dienstverlening
Stefan Uithuisje

Stefan Uithuisje

Penningmeester/DB

E-mail: Niet beschikbaar
Bedrijf: RS Finance
Sector: Financiele dienstverlening

Meike Korpershoek

Meike Korpershoek

Vicevoorzitter

E-mail: Niet beschikbaar
Bedrijf: De Taalprof
Sector: Zakelijke dienstverlening, onderwijs

Guide Frankfurther

Guide Frankfurther

Vicevoorzitter

E-mail: Guido@frankfurther.nl
Bedrijf: Guido Frankfurther Adviseur
Sector: Zakelijke dienstverlening

Jop Fellinger

Jop Fellinger

Bestuurslid

E-mail: jfellinger@flib.nl
Bedrijf: Fruytier Lawyers in Business
Sector: Juridische dienstverlening

Robert Meijer

Robert Meijer

Bestuurslid

E-mail: info@aaabc.nl
Bedrijf: AAA Business Coaching
Sector: Zakelijke dienstverlening

Michal van Dantzig

Michal van Dantzig

Bestuurslid

E-mail: michalvandantzig@winwinwerkt.nl
Bedrijf: WinWinWerktSector: Zakelijke dienstverlening, arbeidsmarkt
Peter Herrebout

Peter Herrebout

Bestuurslid

E-mail: herrebout@probaat.nl
Bedrijf: Probaat Accounts
Sector: Juridische dienstverlening

Bert Bos

Bert Bos

Bestuurslid / Vice-voorzitter

E-mail: b.bos@bedrijfskundeopmaat.nl
Bedrijf: Bedrijfskunde op maat / HS Amsterdam
Sector: Zakelijke dienstverlening / onderwijs

Jasper Smink

Jasper Smink

Bestuurslid

E-mail: jasper.smink@toprow.nl
Bedrijf: TopRow B.V.
Sector: Detailhandel, horeca, toerisme

Gerben boogaard

Gerben boogaard

Bestuurslid

E-mail: gerben@daboogaard.nl
Bedrijf: DA Drogisterij Parfumerie Boogaard 
Sector: Detailhandel, non-food

Ugur Catbas

Ugur Catbas

Bestuurslid

E-mail: u.catbas@kingkumpir.nl
Bedrijf: King Kumpir
Sector: Detailhandel, horeca, toerisme

Wibo van der Meulen Kunée

Wibo van der Meulen Kunée

Bestuurslid

E-mail: W.Kunee@set-telecom.nl
Bedrijf: SET Telecom B.V.
Sector: Internet/Telecom

Wim de Graaf jr.

Wim de Graaf jr.

Bestuurslid

E-mail: wimjr@mooijamsterdam.nl
Bedrijf: Gebr. Mooij Amsterdam BV
Sector: Industrie, bouw en groothandel

Paul Kok

Paul Kok

Bestuurslid

E-mail: paulkok@planet.nl
Bedrijf: Niet bekend
Sector: Vastgoed